Volleybalclub Sveka Schoten

De speelkalender van onze ploegen

zaterdag, 24 februari

12:30 – 14:00
AMU13N3R1-B-0042: Sveka Schoten (+) - Hellvoc Hemiksem-Schelle C (+)
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
12:30 – 14:00
AU11N3R1-C-0021: Sveka Schoten (+) - Volmar Ekeren A (+)
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
14:30 – 16:00
AJU13N2R1-A-0084: Sveka Schoten (+) - Volleybal Club Berlaar (+)
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
16:30 – 18:00
AMU17N2R1-A-0084: Sveka Schoten (+) - VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
16:30 – 18:00
D3GAA-0084: SVEKA SCHOTEN C - OXACO BVC ANTWERPEN B
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
18:30 – 20:00
AHP2-A-0102: Sveka Schoten A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
18:30 – 20:00
D2GAA-0069: SVEKA SCHOTEN B - KOKAZ KONTICH B
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
20:30 – 21:30
Osta Berchem 2 - Sveka Schoten 4
Berchemstadionstraat 73, 2600 Berchem BER 2 - Sporthal Het Rooi 2, Berchem

zondag, 25 februari

11:30 – 13:00
AJU17N2R1-B-0061: Mavoc-Mechelen - Sveka Schoten (+)
Mechelen, Sporthal De Plaon B, Eksterstraat 100, 2800 Mechelen Belgie
15:30 – 16:30
Gimme Waasland - Sveka Schoten 1
Beekdam 2, 9150 Bazel DUL - De Dulpop, Bazel

vrijdag, 1 maart

20:15 – 21:15
Sveka Schoten 1 - Hellvoc 2
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:15 – 21:15
Sveka Schoten 2 - Polonia 2
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:15 – 21:15
Sveka Schoten 3 - Sloep VC 2
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
21:45 – 22:45
Sveka Schoten 1 - Volmar Ekeren 1
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
21:45 – 22:45
Sveka Schoten 4 - BMV
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten

zaterdag, 2 maart

12:30 – 14:00
AMU13N3R1-B-0121: Sveka Schoten (+) - VOS Schilde B (+)
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
12:30 – 14:00
AU11N3R1-C-0091: Sveka Schoten (+) - Volmar Ekeren B (+)
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
14:30 – 16:00
AJU13N2R1-A-0086: Sveka Schoten (+) - Wavoc Waverse
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
16:30 – 18:00
AJU17N2R1-B-0058: Sveka Schoten (+) - Volmar Ekeren B (+)
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
16:30 – 18:00
AMU17N2R1-A-0086: Sveka Schoten (+) - VC Heist Delhaize Herenthout
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
18:00 – 19:30
D3GAA-0099: DOSKO@RISTORNO ESSEN B - SVEKA SCHOTEN C
Essen, Sporthal Hemelrijk, Moerkantsebaan 64, 2910 ESSEN Belgie
18:30 – 20:00
AHP2-A-0090: Sveka Schoten A - Geel Zwart Wijnegem B
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
18:30 – 20:00
D2GAA-0071: SVEKA SCHOTEN B - W.E.K. LOENHOUT C
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

zondag, 3 maart

18:00 – 19:30
AMU15N3R1-D-0086: Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel C - Sveka Schoten (+)
Zoersel, St Antonius Global Catering Arena, Achterstraat 30, 2980 ZOERSEL Belgie

vrijdag, 8 maart

19:30 – 20:30
Komart 1 - Sveka Schoten 1
Duffelsesteenweg -, 2550 Kontich KON - Gem. Sporthal De Nachtegaal, Kontich
21:00 – 22:00
Bravoc Ranst - Sveka Schoten 1
Lostraat 51, 2520 Broechem GLSB - Gem. Lagere School, Broechem
21:00 – 22:00
Komart 2 - Sveka Schoten 2
Duffelsesteenweg -, 2550 Kontich KON - Gem. Sporthal De Nachtegaal, Kontich
21:00 – 22:00
WEK Loenhout 2 - Sveka Schoten 3
Visserij 1, 2990 Loenhout LOEN - Gem. Sporthal Loenhout
21:30 – 22:30
Geel-Zwart Wijnegem 2 - Sveka Schoten 4
Kasteellei 67, 2110 Wijnegem WIJN - Sporthal Wijnegem

zaterdag, 9 maart

12:00 – 13:30
AMU13N3R1-B-0138: Woka Wommelgem - Sveka Schoten (+)
Wommelgem, Sportcentrum Brieleke, Brieleke 16, 2160 WOMMELGEM Belgie
12:30 – 14:00
AJU17N2R1-B-0065: Sveka Schoten (+) - Woka Wommelgem
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
12:30 – 14:00
AU11N3R1-C-0106: Sveka Schoten (+) - Volak Vorselaar A
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

vrijdag, 15 maart

20:15 – 21:15
Sveka Schoten 1 - Smash Lier VC
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:15 – 21:15
Sveka Schoten 2 - Sloep VC
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
21:45 – 22:45
Sveka Schoten 1 - Vamos
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
21:45 – 22:45
Sveka Schoten 4 - Tesla Lint VC 1
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten

zaterdag, 16 maart

12:30 – 14:00
AMU13N3R1-B-0128: Sveka Schoten (+) - VC TESLA LINT B
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
12:30 – 14:00
AU11N3R1-C-0081: Sveka Schoten (+) - Woka Wommelgem
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
14:30 – 16:00
AMU15N3R1-D-0091: Sveka Schoten (+) - Woka Wommelgem A
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
15:30 – 17:00
AJU13N2R1-A-0095: VOS Schilde (+) - Sveka Schoten (+)
Schilde, Sporthal Vennebos, Hoevedreef 9, 2970 SCHILDE Belgie
16:30 – 18:00
AJU17N2R1-B-0073: Sveka Schoten (+) - Mortsel Volley Antwerpen
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
16:30 – 18:00
AMU17N2R1-A-0095: Sveka Schoten (+) - Wovo Malle A
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
17:30 – 19:00
D3GAA-0095: VOS SCHILDE - SVEKA SCHOTEN C
Schilde, Sporthal Vennebos, Hoevedreef 9, 2970 SCHILDE Belgie
20:30 – 22:00
AHP2-A-0111: Volmar Ekeren A - Sveka Schoten A
Ekeren, Kon Atheneum, Pastoor De Vosstraat 19, 2180 EKEREN Belgie

vrijdag, 22 maart

20:15 – 21:15
Sveka Schoten 1 - Dosko@Ristorno
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:45 – 21:45
Tesla Lint VC 5 - Sveka Schoten 2
Liersesteenweg 25, 2547 Lint OCL - Ontmoetingscentrum De Witte Merel
21:45 – 22:45
Sveka Schoten 3 - Dosko@Ristorno 3
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten

zaterdag, 23 maart

10:30 – 12:00
AU11N3R1-C-0096: HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE B (+) - Sveka Schoten (+)
Hemiksem, Gemeentelijk Sportcentrum, Atletiekstraat 1, 2620 HEMIKSEM Belgie
12:00 – 13:30
AMU15N3R1-D-0096: Volmar Ekeren B - Sveka Schoten (+)
Ekeren, Kon Atheneum, Pastoor De Vosstraat 19, 2180 EKEREN Belgie
12:30 – 14:00
AJU13N2R1-A-0099: V.C. Puurs - Sint-Amands - Sveka Schoten (+)
Breendonk, Gem.Sporthal Vrijhals, C.Verschaevestraat 15, 2870 BREENDONK Belgie
12:30 – 14:00
AMU13N3R1-B-0142: Sveka Schoten (+) - Volleybal Club Berlaar B
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
14:30 – 16:00
D3GAA-0086: SVEKA SCHOTEN C - W.E.K. LOENHOUT D
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
16:30 – 18:00
AHP2-A-0119: Sveka Schoten A - Oxaco BVC Antwerpen A
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
16:30 – 18:00
AJU17N2R1-B-0078: Sveka Schoten (+) - Dosko@Ristorno Essen (+)
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
18:00 – 19:30
AMU17N2R1-A-0099: Dosko@Ristorno Essen (+) - Sveka Schoten (+)
Essen, Sporthal Hemelrijk, Moerkantsebaan 64, 2910 ESSEN Belgie
20:00 – 21:00
Nidavoc - Sveka Schoten 1
Gyselstraat 41, 9100 Nieuwkerken-Waas MIS - Sportzaal De Mispelaer\, Nieuwkerken-Waas
20:30 – 22:00
D2GAA-0082: DOSKO@RISTORNO ESSEN - SVEKA SCHOTEN B
Essen, Sporthal Hemelrijk, Moerkantsebaan 64, 2910 ESSEN Belgie

zondag, 24 maart

11:00 – 12:00
Volley Niel 2 - Sveka Schoten 4
Landbouwstraat 145, 2845 Niel NIEL - Gem. Sporthal Niel, Niel

vrijdag, 12 april

12:30 – 14:00
AJU13N2R1-A-0102: Sveka Schoten (+) - Zuidrand Jongens V.A. C
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

zaterdag, 13 april

00:00 – 01:30
AMU13N3R1-B-0018: Sveka Schoten (+) - Mavoc-Mechelen B (+)
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
12:00 – 13:30
AMU15N3R1-D-0101: Bravoc Ranst - Sveka Schoten (+)
Broechem, Sporthal Het Loo (zaal A), Antwerpsesteenweg 59, 2520 BROECHEM Belgie
12:30 – 14:00
AJU17N2R1-B-0084: V.C. Puurs - Sint-Amands B - Sveka Schoten (+)
Breendonk, Gem.Sporthal Vrijhals, C.Verschaevestraat 15, 2870 BREENDONK Belgie
12:30 – 14:00
AU11N3R1-C-0071: Sveka Schoten (+) - FH NIJLEN B
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
16:30 – 18:00
AMU17N2R1-A-0102: Sveka Schoten (+) - Volmar Ekeren A (+)
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
16:30 – 18:00
D3GAA-0102: SVEKA SCHOTEN C - VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
18:30 – 20:00
AHP2-A-0125: Sveka Schoten A - VOLLEY NOORDERKEMPEN D
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
18:30 – 20:00
D2GAA-0084: SVEKA SCHOTEN B - VC TESLA LINT E
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

zaterdag, 20 april

12:00 – 13:30
AMU17N2R1-A-0109: Geel Zwart Wijnegem A (+) - Sveka Schoten (+)
Wijnegem, Sportcentrum, Kasteellei 67, 2110 WIJNEGEM Belgie
15:30 – 17:00
AMU15N3R1-D-0106: Dosko@Ristorno Essen (+) - Sveka Schoten (+)
Essen, Sporthal Hemelrijk, Moerkantsebaan 64, 2910 ESSEN Belgie
18:00 – 19:30
D2GAA-0090: OSTA BERCHEM C - SVEKA SCHOTEN B
Berchem, Sporthal 't Rooi 2, Berchem Stadionstraat 73, 2600 BERCHEM Belgie
20:00 – 21:30
AHP2-A-0127: Woka Wommelgem A - Sveka Schoten A
Wommelgem, Sportcentrum Brieleke, Brieleke 16, 2160 WOMMELGEM Belgie
20:00 – 21:30
D3GAA-0109: WOKA WOMMELGEM C - SVEKA SCHOTEN C
Wommelgem, Sportcentrum Brieleke, Brieleke 16, 2160 WOMMELGEM Belgie

zondag, 21 april

13:00 – 14:30
AMU13N3R1-B-0150: VBC Zandhoven F - Sveka Schoten (+)
Zandhoven, Sporthal Het Veld, Schildebaan 22B, 2240 ZANDHOVEN Belgie
18:00 – 19:30
AJU13N2R1-A-0109: Amigos Van Pelt Sint-Antonius Zoersel B - Sveka Schoten (+)
Zoersel, St Antonius Global Catering Arena, Achterstraat 30, 2980 ZOERSEL Belgie
Scroll naar boven