Volleybalclub Sveka Schoten

De speelkalender van onze ploegen

vrijdag, 2 december

20:00 – 21:00
Polonia - Sveka Schoten 4
Santiagostraat 2, 2000 Antwerpen SL - Sporthal Luchtbal, Antwerpen
21:00 – 22:00
Tesla Lint VC 1 - Sveka Schoten 1
Liersesteenweg 25, 2547 Lint OCL - Ontmoetingscentrum De Witte Merel
21:30 – 22:30
Mentha - Sveka Schoten 1
Zandstraat 44, 2560 Nijlen ZAND - Sporthal 't Zand, Nijlen

zaterdag, 3 december

13:00 – 14:30
JU15R-B-0039: SVEKA SCHOTEN (++) - FH NIJLEN (++)
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
13:00 – 14:30
U11RB-E-0039: SVEKA SCHOTEN A (++) - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
15:00 – 16:30
D3GAA-0012: SVEKA SCHOTEN C - VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN B
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
15:00 – 16:30
H1GA-0039: SVEKA SCHOTEN B - GEEL ZWART WIJNEGEM C
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
15:00 – 16:30
MU15R-B-0047: SVEKA SCHOTEN A (++) - FH NIJLEN B (++)
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
17:00 – 18:30
D1GA-0056: SVEKA SCHOTEN B - GEEL ZWART WIJNEGEM B
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
17:00 – 18:30
HAP2-A-0056: SVEKA SCHOTEN A - FH NIJLEN C
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
17:00 – 18:30
JU17R-0077: SVEKA SCHOTEN (++) - MAVOC MECHELEN
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
20:00 – 21:00
VOS Schilde - Sveka Schoten 3
Hoevedreef -, 2970 Schilde VEN - Sporthal Vennebos, Schilde

zondag, 4 december

18:30 – 19:30
Mortsel Volley Antw - Sveka Schoten 2
Drabstraat 47, 2640 Mortsel DRAB - Sporthal Mortsel

vrijdag, 9 december

20:15 – 21:15
Cantincrode - Sveka Schoten 2
Drabstraat 47, 2640 Mortsel DRAB - Sporthal Mortsel
20:15 – 21:15
Sveka Schoten 1 - Hellvoc 2
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:15 – 21:15
Sveka Schoten 1 - Tesla Lint VC 3
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:15 – 21:15
Sveka Schoten 4 - [email protected] 2
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
21:45 – 22:45
Sveka Schoten 3 - Volmar Ekeren 3
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
21:45 – 22:45
Sveka Schoten 3 - Vos Reinaert 3
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten

zaterdag, 10 december

09:30 – 11:00
U11RB-E-0042: VOLMAR EKEREN - SVEKA SCHOTEN A (++)
Ekeren Kon Atheneum, Pastoor De Vosstraat 19, 2180 EKEREN Belgie
12:00 – 13:30
JU17R-0015: WOKA WOMMELGEM A - SVEKA SCHOTEN (++)
Wommelgem Sportcentrum Brieleke, Brieleke 16, 2160 WOMMELGEM Belgie
12:30 – 14:00
D3GAA-0007: FIXIT VOLLEY KALMTHOUT D - SVEKA SCHOTEN C
Kalmthout Gem. Sporthal Achterbroek, Brasschaatsteenweg 35, 2920 KALMTHOUT Belgie
13:00 – 14:30
MU15R-B-0055: VC OLEN - SVEKA SCHOTEN A (++)
Olen Gemeentelijke Sportzaal, P.Verhaertstraat 7, 2250 OLEN Belgie
16:00 – 17:30
DAP3-B-0017: FH NIJLEN B - SVEKA SCHOTEN A
Nijlen Sporthal 't Zand, Zandlaan 44, 2560 NIJLEN Belgie
20:30 – 22:00
D1GA-0066: OSTA BERCHEM A - SVEKA SCHOTEN B
Berchem Sporthal 't Rooi 2, Berchem Stadionstraat 73, 2600 BERCHEM Belgie
20:30 – 22:00
HAP2-A-0066: OSTA BERCHEM A - SVEKA SCHOTEN A
Berchem Sporthal 't Rooi 2, Berchem Stadionstraat 73, 2600 BERCHEM Belgie

vrijdag, 16 december

21:00 – 22:00
Kokaz 2 - Sveka Schoten 3
Duffelsesteenweg -, 2550 Kontich KON - Gem. Sporthal De Nachtegaal, Kontich
21:00 – 22:00
Tesla Lint VC 5 - Sveka Schoten 2
Liersesteenweg 25, 2547 Lint OCL - Ontmoetingscentrum De Witte Merel

zaterdag, 17 december

13:30 – 14:30
Smash Lier VC - Sveka Schoten 1
Eeuwfeestlaan 183, 2500 Lier LIER - Sporthal De Komeet, Lier

zondag, 18 december

12:00 – 13:30
JU17R-0090: MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (++) - SVEKA SCHOTEN (++)
Mortsel Sporthal Den Drab, Drabstraat 47, 2640 MORTSEL Belgie
16:00 – 17:00
Oxaco BVC Antw 3 - Sveka Schoten 3
Borsbeeksesteenweg 45, 2530 Boechout CAP - Capenberg Oxaco, Boechout

maandag, 19 december

21:00 – 22:30
DAP3-B-0056: SVEKA SCHOTEN A - BOVOC BOUWEL C
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

vrijdag, 6 januari

20:15 – 21:15
Cantincrode - Sveka Schoten 3
Drabstraat 47, 2640 Mortsel DRAB - Sporthal Mortsel
20:15 – 21:15
Sveka Schoten 2 - Sloep VC 2
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:15 – 21:15
Sveka Schoten 3 - Komart 3
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
21:45 – 22:45
Sveka Schoten 1 - Nidavoc
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
21:45 – 22:45
Sveka Schoten 1 - WEK Loenhout
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
21:45 – 22:45
Sveka Schoten 4 - Komart 4
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten

zaterdag, 7 januari

11:30 – 13:00
JU15R-B-0001: HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE (++) - SVEKA SCHOTEN (++)
Hemiksem Gemeentelijk Sportcentrum, Atletiekstraat 1, 2620 HEMIKSEM Belgie
13:00 – 14:30
D1GA-0067: SVEKA SCHOTEN B - VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS B
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
13:00 – 14:30
D3GAA-0047: SVEKA SCHOTEN C - VOS SCHILDE
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
13:00 – 14:30
JU17R-0094: SVEKA SCHOTEN (++) - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE (++)
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
13:00 – 14:30
MU15R-B-0056: SVEKA SCHOTEN A (++) - VOS SCHILDE
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
14:30 – 16:00
U11RB-E-0050: VBC ZANDHOVEN F (++) - SVEKA SCHOTEN A (++)
Zandhoven Sporthal Het Veld, Schildebaan 22B, 2240 ZANDHOVEN Belgie
18:30 – 20:00
DAP3-B-0001: W.E.K. LOENHOUT - SVEKA SCHOTEN A
Loenhout Sportschuur, Kerkblokstraat 16, 2990 LOENHOUT Belgie
20:00 – 21:30
HAP2-A-0116: MAVOC MECHELEN A - SVEKA SCHOTEN A
Mechelen Sporthal De Plaon B, Eksterstraat 100, 2800 Mechelen Belgie

vrijdag, 13 januari

20:15 – 21:15
Sveka Schoten 1 - Mortsel Volley Antw 2
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:15 – 21:15
Sveka Schoten 4 - Mavoc Mechelen 2
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:30 – 21:30
[email protected] 1 - Sveka Schoten 3
Moerkantsebaan 32-34, 2910 Essen EHR - Sporthal Hemelrijk, Essen
21:30 – 22:30
Jong Edegem 2 - Sveka Schoten 2
Kattenbroek 14, 2650 Edegem KAT - Kattenbroek, Edegem
21:30 – 22:30
VP Gaverland - Sveka Schoten 1
A. Rodenbachlaan 23, 9120 Melsele MEL - Gem. Sporthal Melsele

zaterdag, 14 januari

10:30 – 12:00
U11RB-E-0061: [email protected] ESSEN - SVEKA SCHOTEN A (++)
Essen Sporthal Hemelrijk, Moerkantsebaan 64, 2910 ESSEN Belgie
15:00 – 16:30
H1GA-0051: VC TESLA LINT D - SVEKA SCHOTEN B
Lint Ontmoetingscentrum De Witte Merel, Liersesteenweg 25, 2547 LINT Belgie
15:30 – 17:00
HAP2-A-0074: HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - SVEKA SCHOTEN A
Hemiksem Gemeentelijk Sportcentrum, Atletiekstraat 1, 2620 HEMIKSEM Belgie
15:30 – 17:00
MU15R-B-0062: AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C - SVEKA SCHOTEN A (++)
Zoersel St Antonius Global Catering Arena, Achterstraat 30, 2980 ZOERSEL Belgie
16:00 – 17:30
JU15R-B-0051: WAVOC WAVERSE - SVEKA SCHOTEN (++)
O.L.Vr.Waver Sporthal Bruultjeshoek , Wavervelden 14, 2861 Onze Lieve Vrouw Waver Belgie
16:00 – 17:30
JU17R-0103: WAVOC WAVERSE - SVEKA SCHOTEN (++)
O.L.Vr.Waver Sporthal Bruultjeshoek (zaal -B-), Wavervelden 14, 2861 Onze Lieve Vrouw Waver Belgie
18:00 – 19:30
D3GAA-0049: OSTA BERCHEM C - SVEKA SCHOTEN C
Berchem Sporthal 't Rooi 2, Berchem Stadionstraat 73, 2600 BERCHEM Belgie
18:30 – 20:00
D1GA-0074: W.E.K. LOENHOUT - SVEKA SCHOTEN B
Loenhout Sportschuur, Kerkblokstraat 16, 2990 LOENHOUT Belgie
20:30 – 22:00
DAP3-B-0074: WAVOC WAVERSE A - SVEKA SCHOTEN A
O.L.Vr.Waver Sporthal Bruultjeshoek (zaal -B-), Wavervelden 14, 2861 Onze Lieve Vrouw Waver Belgie

vrijdag, 20 januari

20:15 – 21:15
Sveka Schoten 1 - Bravoc Ranst
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:15 – 21:15
Sveka Schoten 2 - Vosco 2
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:15 – 21:15
Sveka Schoten 3 - Bravoc Ranst 2
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
21:45 – 22:45
Sveka Schoten 3 - Hellvoc
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
21:45 – 22:45
Sveka Schoten 4 - t Pleintje
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten

zaterdag, 21 januari

13:00 – 14:30
JU15R-B-0054: SVEKA SCHOTEN (++) - [email protected] ESSEN (++)
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
13:00 – 14:30
U11RB-E-0054: SVEKA SCHOTEN A (++) - BRAVOC RANST B
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
14:30 – 15:30
Beveren VC - Sveka Schoten 1
Klapperstraat 103, 9120 Beveren-Waas BEV - Sporthal De Meerminnen, Beveren-Waas
15:00 – 16:30
D3GAA-0055: SVEKA SCHOTEN C - WOKA WOMMELGEM C
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
15:00 – 16:30
H1GA-0046: SVEKA SCHOTEN B - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE E
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
17:00 – 18:30
D1GA-0079: SVEKA SCHOTEN B - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT C
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
17:00 – 18:30
HAP2-A-0091: SVEKA SCHOTEN A - BRAVOC RANST A
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
17:00 – 18:30
JU17R-0106: SVEKA SCHOTEN (++) - WOKA WOMMELGEM A
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
19:30 – 21:00
DAP3-B-0079: SVEKA SCHOTEN A - FH NIJLEN B
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

vrijdag, 27 januari

20:00 – 21:00
Geel-Zwart Wijnegem 3 - Sveka Schoten 3
Kasteellei 67, 2110 Wijnegem WIJN - Sporthal Wijnegem
20:00 – 21:00
Woka 2 - Sveka Schoten 4
Brieleke -, 2160 Wommelgem WOM - Gemeentelijk sportcomplex Brieleke, Wommelgem
20:30 – 21:30
Vosco 1 - Sveka Schoten 1
Doornstraat 65 bus B, 2650 Edegem MAR - Sportcentrum Mariënborgh, Edegem
20:45 – 21:45
Volmar Ekeren 1 - Sveka Schoten 1
Pastoor de Vosstraat 19, 2180 Ekeren VOL - Sporthal Volmar, Ekeren
21:30 – 22:30
Jong Edegem 1 - Sveka Schoten 3
Kattenbroek 14, 2650 Edegem KAT - Kattenbroek, Edegem
21:30 – 22:30
Oxaco BVC Antw 3 - Sveka Schoten 2
Borsbeeksesteenweg 45, 2530 Boechout CAP - Capenberg Oxaco, Boechout

zaterdag, 28 januari

13:00 – 14:30
D3GAA-0060: SVEKA SCHOTEN C - VC SMASH LIER D
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
13:00 – 14:30
MU15R-B-0066: SVEKA SCHOTEN A (++) - VOC SCHRIEK
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
17:30 – 19:00
JU15R-B-0062: MAVOC MECHELEN - SVEKA SCHOTEN (++)
Mechelen Sporthal De Plaon A, Eksterstraat 100, 2800 Mechelen Belgie
18:00 – 19:30
H1GA-0061: WOKA WOMMELGEM B - SVEKA SCHOTEN B
Wommelgem Sportcentrum Brieleke, Brieleke 16, 2160 WOMMELGEM Belgie
19:00 – 20:30
DAP3-B-0090: VOC SCHRIEK A - SVEKA SCHOTEN A
Heist-op-den-Berg Sporthal De Sporthal, Lostraat 48A, 2220 HEIST-OP-DEN-BERG Belgie
20:00 – 21:30
HAP2-A-0100: WOKA WOMMELGEM A - SVEKA SCHOTEN A
Wommelgem Sportcentrum Brieleke, Brieleke 16, 2160 WOMMELGEM Belgie
20:30 – 22:00
D1GA-0090: M. SIKS BLAASVELD VC B - SVEKA SCHOTEN B
Tisselt Ter Molen, Kotterlaal 4, 2830 TISSELT Belgie

vrijdag, 3 februari

20:15 – 21:15
Sveka Schoten 1 - Hellvoc 1
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:15 – 21:15
Sveka Schoten 1 - Woka 1
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:15 – 21:15
Sveka Schoten 3 - Pannenhuiseke VK
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:15 – 21:15
Sveka Schoten 4 - Wemmenem
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
21:45 – 22:45
Sveka Schoten 2 - Osta Berchem 2
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
21:45 – 22:45
Sveka Schoten 3 - Sloep VC 2
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten

zaterdag, 4 februari

12:30 – 14:00
U11RB-E-0072: MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B (++) - SVEKA SCHOTEN A (++)
Mortsel Sporthal Den Drab, Drabstraat 47, 2640 MORTSEL Belgie
15:00 – 16:30
BvGASHG-0005: SVEKA SCHOTEN B (1G) - W.E.K. LOENHOUT (1G)
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
15:00 – 16:30
MU15R-B-0006: SVEKA SCHOTEN A (++) - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
16:30 – 18:00
D3GAA-0071: MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN E - SVEKA SCHOTEN C
Mortsel Sporthal Den Drab, Drabstraat 47, 2640 MORTSEL Belgie
17:00 – 18:30
JU17R-0121: SVEKA SCHOTEN (++) - B.V.C. BALEN A
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

vrijdag, 10 februari

19:30 – 20:30
Kokaz 3 - Sveka Schoten 4
Duffelsesteenweg -, 2550 Kontich KON - Gem. Sporthal De Nachtegaal, Kontich
20:15 – 21:15
Sveka Schoten 2 - Joledi
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:30 – 21:30
Vosco 1 - Sveka Schoten 3
Doornstraat 65 bus B, 2650 Edegem MAR - Sportcentrum Mariënborgh, Edegem
20:30 – 21:30
Vosco 2 - Sveka Schoten 3
Doornstraat 65 bus B, 2650 Edegem MAR - Sportcentrum Mariënborgh, Edegem
21:00 – 22:00
Tesla Lint VC 2 - Sveka Schoten 1
Liersesteenweg 25, 2547 Lint OCL - Ontmoetingscentrum De Witte Merel

zaterdag, 11 februari

13:00 – 14:30
JU15R-B-0063: SVEKA SCHOTEN (++) - WOKA WOMMELGEM
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
13:00 – 14:30
U11RB-E-0018: SVEKA SCHOTEN A (++) - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
15:00 – 16:30
D3GAA-0036: SVEKA SCHOTEN C - FIXIT VOLLEY KALMTHOUT D
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
15:00 – 16:30
H1GA-0062: SVEKA SCHOTEN B - BRAVOC RANST B
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
15:00 – 16:30
JU17R-0171: VC OLEN - VOLLEY WESTERLO - SVEKA SCHOTEN (++)
Olen Gemeentelijke Sportzaal, P.Verhaertstraat 7, 2250 OLEN Belgie
15:00 – 16:30
MU15R-B-0076: SVEKA SCHOTEN A (++) - VOLAK VORSELAAR B
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
17:00 – 18:30
D1GA-0091: SVEKA SCHOTEN B - GEEL ZWART WIJNEGEM C
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
19:30 – 21:00
DAP3-B-0091: SVEKA SCHOTEN A - MOLVOC MOL B
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
20:00 – 21:30
HAP2-A-0017: SVEKA SCHOTEN A - W.E.K. LOENHOUT
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

vrijdag, 17 februari

20:15 – 21:15
Sveka Schoten 1 (H2) - Oxaco BVC Antw 1 (H1)
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:30 – 21:30
Volley Niel 2 - Sveka Schoten 4
Landbouwstraat 145, 2845 Niel NIEL - Gem. Sporthal Niel, Niel
21:15 – 22:15
Pannenhuiseke VK - Sveka Schoten 3
Ter Elststraat 2, 2650 Edegem WIL - Sporthal Den Willecom, Edegem

zaterdag, 18 februari

10:00 – 11:30
MU15R-B-0084: WOKA WOMMELGEM (++) - SVEKA SCHOTEN A (++)
Wommelgem Sportcentrum Brieleke, Brieleke 16, 2160 WOMMELGEM Belgie
12:00 – 13:30
U11RB-E-0067: GEEL ZWART WIJNEGEM - SVEKA SCHOTEN A (++)
Wijnegem Sportcentrum, Kasteellei 67, 2110 WIJNEGEM Belgie
15:00 – 16:30
D3GAA-0068: SVEKA SCHOTEN C - VC GLOBAL WINERIES KAPELLEN B
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
15:00 – 16:30
H1GA-0068: SVEKA SCHOTEN B - MAVOC MECHELEN D
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
16:00 – 17:30
D1GA-0100: BRAVOC RANST B - SVEKA SCHOTEN B
Broechem Sporthal Het Loo (zaal A), Antwerpsesteenweg 59, 2520 BROECHEM Belgie
17:00 – 18:30
HAP2-A-0090: SVEKA SCHOTEN A - OXACO BVC ANTWERPEN A
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
17:00 – 18:30
JU17R-0137: SVEKA SCHOTEN (++) - GEEL ZWART WIJNEGEM
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
18:00 – 19:30
DAP3-B-0100: WOKA WOMMELGEM A - SVEKA SCHOTEN A
Wommelgem Sportcentrum Brieleke, Brieleke 16, 2160 WOMMELGEM Belgie

zondag, 19 februari

15:00 – 16:00
RVW (D1) - Sveka Schoten 1 (D2)
Grote Puttingbaan -, 2560 Kessel DPK - De Putting, Kessel

zaterdag, 25 februari

18:00 – 19:00
Osta Berchem 1 - Sveka Schoten 1
Berchemstadionstraat 73, 2600 Berchem BER 2 - Sporthal Het Rooi 2, Berchem
20:30 – 21:30
Osta Berchem 1 - Sveka Schoten 4
Berchemstadionstraat 73, 2600 Berchem BER 2 - Sporthal Het Rooi 2, Berchem

vrijdag, 3 maart

20:15 – 21:15
Sveka Schoten 1 - Polonia 1
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:15 – 21:15
Sveka Schoten 1 - Volmar Ekeren
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:15 – 21:15
Sveka Schoten 2 - Volmar Ekeren 2
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:15 – 21:15
Sveka Schoten 3 - Kokaz 2
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
21:45 – 22:45
Sveka Schoten 3 - Vamos
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
21:45 – 22:45
Sveka Schoten 4 - Osta Berchem 1
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten

zaterdag, 4 maart

12:00 – 13:30
JU15R-B-0071: VOLMAR EKEREN B (++) - SVEKA SCHOTEN (++)
Ekeren Kon Atheneum, Pastoor De Vosstraat 19, 2180 EKEREN Belgie
12:30 – 14:00
MU15R-B-0087: VBC ZANDHOVEN B - SVEKA SCHOTEN A (++)
Zandhoven Sporthal Het Veld, Schildebaan 22B, 2240 ZANDHOVEN Belgie
14:00 – 15:30
JU17R-0143: WOKA WOMMELGEM B (++) - SVEKA SCHOTEN (++)
Wommelgem Sportcentrum Brieleke, Brieleke 16, 2160 WOMMELGEM Belgie
20:30 – 22:00
HAP2-A-0104: VOLMAR EKEREN A - SVEKA SCHOTEN A
Ekeren Kon Atheneum, Pastoor De Vosstraat 19, 2180 EKEREN Belgie

zondag, 5 maart

12:00 – 13:30
DAP3-B-0104: OXACO BVC ANTWERPEN B - SVEKA SCHOTEN A
Boechout Capenberg Oxaco Center , Borsbeeksesteenweg 45, 2530 BOECHOUT Belgie
15:00 – 16:30
D1GA-0104: HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE D - SVEKA SCHOTEN B
Hemiksem Gemeentelijk Sportcentrum, Atletiekstraat 1, 2620 HEMIKSEM Belgie

donderdag, 9 maart

21:00 – 22:00
Vamos - Sveka Schoten 1
Kardinaal J. Cardijnstraat 1, 9170 Sint-Gillis-Waas GAV - Sporthal De Gavers, St-Gillis-Waas

vrijdag, 10 maart

20:45 – 21:45
Oxaco BVC Antw 2 - Sveka Schoten 4
Lange Kroonstraat 72, 2530 Boechout GAB - Sint-Gabriel College, Boechout
20:45 – 21:45
Tesla Lint VC 4 - Sveka Schoten 3
Liersesteenweg 25, 2547 Lint OCL - Ontmoetingscentrum De Witte Merel
21:00 – 22:00
Komart 2 - Sveka Schoten 2
Duffelsesteenweg -, 2550 Kontich KON - Gem. Sporthal De Nachtegaal, Kontich
21:00 – 22:00
t Konifair - Sveka Schoten 1
Bautersemstraat 57, 2800 Mechelen IHAM - Sporthal IHAM, Mechelen

zaterdag, 11 maart

13:00 – 14:30
JU17R-0150: SVEKA SCHOTEN (++) - [email protected] ESSEN (++)
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

zondag, 12 maart

10:30 – 11:30
Komart 3 - Sveka Schoten 3
Duffelsesteenweg -, 2550 Kontich KON - Gem. Sporthal De Nachtegaal, Kontich

vrijdag, 17 maart

20:15 – 21:15
Sveka Schoten 2 - Mortsel Volley Antw
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:15 – 21:15
Sveka Schoten 3 - Mavoc Mechelen
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:15 – 21:15
Sveka Schoten 3 - VOS Schilde
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
21:45 – 22:45
Sveka Schoten 1 - Mentha
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
21:45 – 22:45
Sveka Schoten 1 - Tesla Lint VC 1
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
21:45 – 22:45
Sveka Schoten 4 - Polonia
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten

zaterdag, 18 maart

13:00 – 14:30
D1GA-0110: SVEKA SCHOTEN B - VC SMASH LIER B
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
13:00 – 14:30
JU15R-B-0076: SVEKA SCHOTEN (++) - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B (++)
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
15:00 – 16:30
H1GA-0075: SVEKA SCHOTEN B - W.E.K. LOENHOUT B
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
15:00 – 16:30
MU15R-B-0092: SVEKA SCHOTEN A (++) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B (++)
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
15:30 – 17:00
D3GAA-0073: VOS SCHILDE - SVEKA SCHOTEN C
Schilde Sporthal Vennebos, Hoevedreef 9, 2970 SCHILDE Belgie
16:30 – 18:00
JU17R-0066: W.E.K. LOENHOUT - SVEKA SCHOTEN (++)
Loenhout Sportschuur, Kerkblokstraat 16, 2990 LOENHOUT Belgie
17:00 – 18:30
HAP2-A-0110: SVEKA SCHOTEN A - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
19:30 – 21:00
DAP3-B-0110: SVEKA SCHOTEN A - HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE C
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

vrijdag, 24 maart

20:15 – 21:15
Sveka Schoten 2 - Cantincrode
Eksterdreef -, 2900 Schoten ZEUR - De Zeurt, Schoten
20:45 – 21:45
Tesla Lint VC 3 - Sveka Schoten 1
Liersesteenweg 25, 2547 Lint OCL - Ontmoetingscentrum De Witte Merel
20:45 – 21:45
Volmar Ekeren 3 - Sveka Schoten 3
Pastoor de Vosstraat 19, 2180 Ekeren VOL - Sporthal Volmar, Ekeren
21:00 – 22:00
Hellvoc 2 - Sveka Schoten 1
Atletiekstraat 1, 2620 Hemiksem HEM - Gemeentelijke sporthal Hemiksem
21:00 – 22:00
Vos Reinaert 3 - Sveka Schoten 3
Vleeshouwersstraat 4, 9112 Sinaai-Waas SIN - Sporthal Ter Beken, Sinaai-Waas
21:45 – 22:45
[email protected] 2 - Sveka Schoten 4
Moerkantsebaan 32-34, 2910 Essen EHR - Sporthal Hemelrijk, Essen

zaterdag, 25 maart

13:00 – 14:30
D3GAA-0079: SVEKA SCHOTEN C - OSTA BERCHEM C
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
13:00 – 14:30
HAP2-A-0067: SVEKA SCHOTEN A - VC SYNETON KLEIN BRABANT PUURS B
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
13:00 – 14:30
U11RB-E-0046: SVEKA SCHOTEN A (++) - VOS SCHILDE (++)
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
15:30 – 17:00
JU17R-0168: MAVOC MECHELEN - SVEKA SCHOTEN (++)
Mechelen Sporthal IHAM, Bautersemstraat 57, 2800 MECHELEN Belgie
18:00 – 19:30
D1GA-0116: KOKAZ KONTICH A - SVEKA SCHOTEN B
Kontich Sporthal De Nachtegaal, Duffelsesteenweg 145, 2550 KONTICH Belgie
20:00 – 21:30
DAP3-B-0116: MAVOC MECHELEN C - SVEKA SCHOTEN A
Mechelen Sporthal IHAM, Bautersemstraat 57, 2800 MECHELEN Belgie

zondag, 26 maart

12:00 – 13:30
JU15R-B-0080: MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - SVEKA SCHOTEN (++)
Mortsel Sporthal Den Drab, Drabstraat 47, 2640 MORTSEL Belgie
16:00 – 17:30
H1GA-0079: MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN C - SVEKA SCHOTEN B
Mortsel Sporthal Den Drab, Drabstraat 47, 2640 MORTSEL Belgie
16:00 – 17:30
MU15R-B-0097: AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B - SVEKA SCHOTEN A (++)
Zoersel St Antonius Global Catering Arena, Achterstraat 30, 2980 ZOERSEL Belgie

vrijdag, 14 april

20:30 – 22:00
DAP3-B-0122: BOVOC BOUWEL C - SVEKA SCHOTEN A
Bouwel Sporthal De Molen, Molendreef 8, 2280 BOUWEL Belgie

zaterdag, 15 april

10:30 – 12:00
MU15R-B-0102: FH NIJLEN B (++) - SVEKA SCHOTEN A (++)
Nijlen Sporthal 't Zand, Zandlaan 44, 2560 NIJLEN Belgie
12:00 – 13:30
JU17R-0129: BRAVOC RANST - SVEKA SCHOTEN (++)
Broechem Sporthal Het Loo (zaal B), Antwerpsesteenweg 59, 2520 BROECHEM Belgie
12:30 – 14:00
JU15R-B-0084: FH NIJLEN (++) - SVEKA SCHOTEN (++)
Nijlen Sporthal 't Zand, Zandlaan 44, 2560 NIJLEN Belgie
13:30 – 15:00
U11RB-E-0084: AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D - SVEKA SCHOTEN A (++)
Zoersel St Antonius Global Catering Arena, Achterstraat 30, 2980 ZOERSEL Belgie
14:00 – 15:30
D1GA-0122: GEEL ZWART WIJNEGEM B - SVEKA SCHOTEN B
Wijnegem Sportcentrum, Kasteellei 67, 2110 WIJNEGEM Belgie
16:00 – 17:30
H1GA-0084: GEEL ZWART WIJNEGEM C - SVEKA SCHOTEN B
Wijnegem Sportcentrum, Kasteellei 67, 2110 WIJNEGEM Belgie
16:30 – 18:00
HAP2-A-0122: FH NIJLEN C - SVEKA SCHOTEN A
Nijlen Sporthal 't Zand, Zandlaan 44, 2560 NIJLEN Belgie
20:00 – 21:30
D3GAA-0083: WOKA WOMMELGEM C - SVEKA SCHOTEN C
Wommelgem Sportcentrum Brieleke, Brieleke 16, 2160 WOMMELGEM Belgie

zaterdag, 22 april

13:00 – 14:30
U11RB-E-0088: SVEKA SCHOTEN A (++) - VOLMAR EKEREN
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
15:00 – 16:30
MU15R-B-0106: SVEKA SCHOTEN A (++) - VC OLEN
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
17:00 – 18:30
D1GA-0128: SVEKA SCHOTEN B - OSTA BERCHEM A
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
17:00 – 18:30
HAP2-A-0128: SVEKA SCHOTEN A - OSTA BERCHEM A
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
17:00 – 18:30
JU17R-0181: SVEKA SCHOTEN (++) - MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN (++)
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
19:30 – 21:00
DAP3-B-0128: SVEKA SCHOTEN A - NRG VC GEEL B
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie
20:30 – 22:00
H1GA-0011: [email protected] ESSEN - SVEKA SCHOTEN B
Essen Sporthal Hemelrijk, Moerkantsebaan 64, 2910 ESSEN Belgie
Scroll to Top