Volleybalclub Sveka Schoten

JU15

Trainer / Coach
VINCK Joeri / PEERAER Els
Ploegverantwoordelijke
VINCK Joeri
Trainingsuren
Zie Twizzit

Klassement

PloegPtn# WedGew. wedstrijdenVerl. wedstrijdenGew. setsVerl. setsForfaits
01. FH NIJLEN (++)291210237120
02. HELLVOC HEMIKSEM-SCHELLE (++)27129333150
03. AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B (++)25129334160
04. MAVOC MECHELEN 23117429170
05. MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN19116529180
06. VOLMAR EKEREN B (++)17126620290
07. [email protected] ESSEN (++)13105517250
08. WAVOC WAVERSE 8123918310
09. SVEKA SCHOTEN (++)7122109400
10. WOKA WOMMELGEM 61211114370

Kalender

zaterdag, 28 januari

17:30 – 19:00
JU15R-B-0062: MAVOC MECHELEN - SVEKA SCHOTEN (++)
Mechelen Sporthal De Plaon A, Eksterstraat 100, 2800 Mechelen Belgie

zaterdag, 11 februari

13:00 – 14:30
JU15R-B-0063: SVEKA SCHOTEN (++) - WOKA WOMMELGEM
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

zaterdag, 4 maart

12:00 – 13:30
JU15R-B-0071: VOLMAR EKEREN B (++) - SVEKA SCHOTEN (++)
Ekeren Kon Atheneum, Pastoor De Vosstraat 19, 2180 EKEREN Belgie

zaterdag, 18 maart

13:00 – 14:30
JU15R-B-0076: SVEKA SCHOTEN (++) - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B (++)
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

zondag, 26 maart

12:00 – 13:30
JU15R-B-0080: MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN - SVEKA SCHOTEN (++)
Mortsel Sporthal Den Drab, Drabstraat 47, 2640 MORTSEL Belgie

zaterdag, 15 april

12:30 – 14:00
JU15R-B-0084: FH NIJLEN (++) - SVEKA SCHOTEN (++)
Nijlen Sporthal 't Zand, Zandlaan 44, 2560 NIJLEN Belgie

Spelers

Scroll to Top