Volleybalclub Sveka Schoten

MU17

Trainer / Coach
VAN HEES Stefaan / KUJOVIC Antea
Ploegverantwoordelijke
VAN HEES Stefaan
Trainingsuren
Zie Twizzit

Klassement

PloegPtn# WedGew. wedstrijdenVerl. wedstrijdenGew. setsVerl. setsForfaits
01. FIXIT VOLLEY KALMTHOUT1673417140
02a. Dosko@Ristorno Essen (+)155501820
02b. VC Heist Delhaize Herenthout155501740
02c. Volmar Ekeren A (+)1564214140
05. Sveka Schoten (+)1464214110
06. Wovo Malle A135411480
07. VOLLEY NOORDERKEMPEN B1262413130
08. Oxaco BVC Antwerpen A1052310120
09. KVC ZOERSEL B96158170
10. Geel Zwart Wijnegem B86157170
11. Geel Zwart Wijnegem A (+)55050200

Kalender

zaterdag, 24 februari

16:30 – 18:00
AMU17N2R1-A-0084: Sveka Schoten (+) - VOLLEY NOORDERKEMPEN B
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

zaterdag, 2 maart

16:30 – 18:00
AMU17N2R1-A-0086: Sveka Schoten (+) - VC Heist Delhaize Herenthout
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

zaterdag, 16 maart

16:30 – 18:00
AMU17N2R1-A-0095: Sveka Schoten (+) - Wovo Malle A
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

zaterdag, 23 maart

18:00 – 19:30
AMU17N2R1-A-0099: Dosko@Ristorno Essen (+) - Sveka Schoten (+)
Essen, Sporthal Hemelrijk, Moerkantsebaan 64, 2910 ESSEN Belgie

zaterdag, 13 april

16:30 – 18:00
AMU17N2R1-A-0102: Sveka Schoten (+) - Volmar Ekeren A (+)
Schoten, Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

zaterdag, 20 april

12:00 – 13:30
AMU17N2R1-A-0109: Geel Zwart Wijnegem A (+) - Sveka Schoten (+)
Wijnegem, Sportcentrum, Kasteellei 67, 2110 WIJNEGEM Belgie

Spelers

Scroll naar boven