Volleybalclub Sveka Schoten

MU15

Trainer / Coach
DE JONGH Joris / VAN HEES Stef / VAN SPAANDONCK Michael
Ploegverantwoordelijke
DE JONGH Joris
Trainingsuren
Zie Twizzit

Klassement

PloegPtn# WedGew. wedstrijdenVerl. wedstrijdenGew. setsVerl. setsForfaits
01. VC OLEN33121114350
02. VBC ZANDHOVEN B27138536190
03a. SVEKA SCHOTEN A (++)25119233130
03b. VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B (++)25119233150
05. AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B (++)24138530240
06. AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C22127528230
07. FH NIJLEN B (++)20137630230
08. VOS SCHILDE19136727300
09. VOC SCHRIEK51221011380
10. WOKA WOMMELGEM (++)4131128450
11. VOLAK VORSELAAR B 0130134480

Kalender

zaterdag, 28 januari

13:00 – 14:30
MU15R-B-0066: SVEKA SCHOTEN A (++) - VOC SCHRIEK
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

zaterdag, 4 februari

15:00 – 16:30
MU15R-B-0006: SVEKA SCHOTEN A (++) - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

zaterdag, 11 februari

15:00 – 16:30
MU15R-B-0076: SVEKA SCHOTEN A (++) - VOLAK VORSELAAR B
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

zaterdag, 18 februari

10:00 – 11:30
MU15R-B-0084: WOKA WOMMELGEM (++) - SVEKA SCHOTEN A (++)
Wommelgem Sportcentrum Brieleke, Brieleke 16, 2160 WOMMELGEM Belgie

zaterdag, 4 maart

12:30 – 14:00
MU15R-B-0087: VBC ZANDHOVEN B - SVEKA SCHOTEN A (++)
Zandhoven Sporthal Het Veld, Schildebaan 22B, 2240 ZANDHOVEN Belgie

zaterdag, 18 maart

15:00 – 16:30
MU15R-B-0092: SVEKA SCHOTEN A (++) - VC HEIST DELHAIZE HERENTHOUT B (++)
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

zondag, 26 maart

16:00 – 17:30
MU15R-B-0097: AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL B (++) - SVEKA SCHOTEN A (++)
Zoersel St Antonius Global Catering Arena, Achterstraat 30, 2980 ZOERSEL Belgie

zaterdag, 15 april

10:30 – 12:00
MU15R-B-0102: FH NIJLEN B (++) - SVEKA SCHOTEN A (++)
Nijlen Sporthal 't Zand, Zandlaan 44, 2560 NIJLEN Belgie

zaterdag, 22 april

15:00 – 16:30
MU15R-B-0106: SVEKA SCHOTEN A (++) - VC OLEN
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

Spelers

Scroll to Top