Volleybalclub Sveka Schoten

U11

Trainer / Coach
VAN CAMPENHOUT Katrien / VERVLIET Bert
Ploegverantwoordelijke
VERVLIET Bert
Trainingsuren
Zie Twizzit

Klassement

PloegPtn# WedGew. wedstrijdenVerl. wedstrijdenGew. setsVerl. setsForfaits
01. VOLMAR EKEREN 301311237180
02. VOS SCHILDE (++)26119234110
03. BRAVOC RANST B25108233100
04. VBC ZANDHOVEN F (++)24127534170
05. GEEL ZWART WIJNEGEM 20117428190
06. AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D16125723280
07. AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C15125726240
08. [email protected] ESSEN610288320
09. SVEKA SCHOTEN A (++)5122107420
10. MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B (++)4111108371

Kalender

zaterdag, 4 februari

12:30 – 14:00
U11RB-E-0072: MORTSEL VOLLEY ANTWERPEN B (++) - SVEKA SCHOTEN A (++)
Mortsel Sporthal Den Drab, Drabstraat 47, 2640 MORTSEL Belgie

zaterdag, 11 februari

13:00 – 14:30
U11RB-E-0018: SVEKA SCHOTEN A (++) - AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL C
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

zaterdag, 18 februari

12:00 – 13:30
U11RB-E-0067: GEEL ZWART WIJNEGEM - SVEKA SCHOTEN A (++)
Wijnegem Sportcentrum, Kasteellei 67, 2110 WIJNEGEM Belgie

zaterdag, 25 maart

13:00 – 14:30
U11RB-E-0046: SVEKA SCHOTEN A (++) - VOS SCHILDE (++)
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

zaterdag, 15 april

13:30 – 15:00
U11RB-E-0084: AMIGOS VAN PELT SINT-ANTONIUS ZOERSEL D - SVEKA SCHOTEN A (++)
Zoersel St Antonius Global Catering Arena, Achterstraat 30, 2980 ZOERSEL Belgie

zaterdag, 22 april

13:00 – 14:30
U11RB-E-0088: SVEKA SCHOTEN A (++) - VOLMAR EKEREN
Schoten Sporthal De Zeurt, Eksterdreef 6, 2900 SCHOTEN Belgie

Spelers

Scroll to Top